Сушильні комплекси (укр)

Споконвіку людину хвилювало питання : «Як зігрітися ?» Він розумів, що вдень , коли світить сонце , тепліше , ніж вночі в місячному світлі.

первобытные люди и огонь

Він зауважив , що в мокрому одязі холодніше , ніж в сухий . Він здогадався, що у вітряну сонячну погоду шерсть висихає швидше, ніж у похмуру безвітряну. Так були винайдені перші сушки – сонячно-вітрові: сонце посилає своє тепло, а вітер відокремлює вологу.

сушка опилок_ветер и солнце

Час йшов, людина розвивалася, обладнання удосконалювалося, прогрес не стояв на місці. Але принцип «тепло – вітер» мав велике значення і завжди залишався актуальним. На виході – якісний результат, перевірений часом .

Принцип, який є фундаментальним, себе добре зарекомендував, він не потребує поліпшення або заміни, а тільки в удосконаленні. Вимога сучасності – це оптимальне , раціональне використання активів, які є у підприємств: при мінімальних витратах отримати максимальний результат. Орендна плата «кусається», тарифи на електроенергію приводять у жах. Також слід враховувати величину витрат на експлуатацію обладнання. І до кінця звітного періоду розумієш, що потрібно затягти ремінь на поясі .

Сушильні комплекси

Компанія «Північна Корона+» з розумом підійшла до вирішення проблеми: «Як швидко, якісно, легко і при мінімальних витратах сушити тирсу».

Розіщення сушарки тирси

Продукція, сушильні комплекси аеродинамічного типу займають невелику площу – до 10 м2 , в той же час володіючи продуктивністю до 1 тонни на годину. Це означає , що за 1 годину роботи багатоконтурною сушаркою можна отримати від 150 до 1000 кг сухої тирси, готової до подальшого пресування. Мінімальне енергоспоживання пов’язано з пристроєм теплогенератора, що передбачають піч, яка топиться дровами та іншими видами деревного палива.

Кількість палива

Слід зазначити, що кількість палива, необхідне для отримання 1 тонни сухої тирсу в сушильній комплексі, складає всього 70-80 кг. Конструкція сушильного комплексу дозволяє мінімізувати експлуатаційні витрати: обладнання невибагливе, не потребує особливого догляду.

Сушильні комплекси

Не менш значний актив, яким розпоряджається фірма, – час. Вже сходячи з конвеєра, сушильний комплекс тирси максимально готовий до швидкого й легкого монтажу. Не потрібно витрачати зайві години для встановлення обладнання. Усього декілька хвилин буде потрібно для того, щоб «розбудити» машину в хорошому настрої, готову працювати весь день. Високий ступінь автоматизації дає можливість виграти час в самому виробничому процесі .

Висновок

І, звичайно , один з головних критеріїв оптимального вкладення грошей є безпека при роботі. Сушарка аеродинамічного типу з кількома контурами і великою тягою, має високий ступінь пожежобезпеки.

WarningЧому ж варто віддати перевагу сушильному комплексу «NC», яка працює за аеродинамічному принципом? Цьому є 3 основні причини :

економія грошових ресурсів;
економія часу;
безпека в процесі використання .

Робіть правильний вибір!

Google +