Рубальні машини

Ні для кого не секрет, що в століття інформаційних технологій ми намагаємося раціонально підходити до вирішення кожного завдання, яке зустрічається на нашому життєвому шляху. Не виникає сумніву, що сировина , особливо природня , має бути використана по максимуму , а по можливості і вдруге, і третинно. Далі стоїть питання про те, як налагодити процес переробки, наприклад, відходів лісопильних виробництв.

деревина для рубальних машин

Обрізки що залишаються, рейки, гілки, горбиль, займають чималий простір виробничих приміщень, що якоюсь мірою може гальмувати роботу підприємства. Знову і знову керівнику потрібно вирішувати питання щодо того, куди утилізувати відходи. Існує декілька варіантів:

  • реалізувати в тому вигляді, в якому вони виходять спочатку;
  • подрібнювати в тріску і реалізовувати;
  • подрібнювати в тріску і використовувати на свої потреби.

Деревна тріска, яку виготовляють дискові деревоподрібнювачі,  може використовуватися, як паливо для котельних. Фермерські господарства потребують її, як підстилку для худоби. Дизайнери в деревній трісці побачили декоративні функції і застосовують її в сучасних експозиціях. Звідси ми бачимо, що деревна тріска користується попитом у широкого прошарку споживачів.

тріска від рубальних машин

Не варто випускати з уваги те, що деревна тріска – не найдрібніша фракція, яка використовується в виробництвах. Велике значення має деревна тирса, одержувана подрібненням тріски за допомогою промислових молоткових дробарок, або, як їх ще називають, подрібнювальних машин. Вони знаходять велике застосування на підприємствах, що виробляють тверде біопаливо у вигляді євродров (евробрикетів) і деревних пілетів. Брикетування і пілетування відіграє важливу роль в даний час, оскільки раціонально використовувати відновлювальний на Землі ресурс. Також слід зауважити, що брикетування – найпростіший спосіб зробити гроші на відходах.

Коли керівник приймає рішення про подальшу переробку деревних відходів в тріску, виникає нове питання про засоби, за допомогою яких можна організувати дане виробництво. Сучасний ринок має довгий список виробників якісного обладнання для подрібнення деревних відходів.

Рубальні машини

Компанія
ТОВ «Північна Корона » є одним з таких виробників, які зарекомендували себе з гарного боку як фірма, зацікавлена у вирішенні екологічних проблем своєї держави, а також проблем екології ближнього і дальнього зарубіжжя. На міжнародному ринку ця фірма відома вже більше 8 років. Обладнання компанії ТОВ « Північна Корона » користується попитом не тільки на території України, але також в Республіці Білорусь, Російській Федерації, Республіці Молдова та ряді інших країн.

Чим же приваблюють увагу рубальні машини, вироблені даною компанією? Якість, надійність, безпека – найважливіші критерії, за якими цінується обладнання даної галузі. А також легкість транспортування, просте налагодження, непересічність у використанні. Деревоподріблювальні машини абсолютно не капризні, не вимагають спеціальних знань і підготовки персоналу.

Деякі переваги рубальних машин виробництва ТОВ «Північна Корона» :рубальні машини

  • товщина корпусу ріжучої частини складає 20 мм. Це означає, що безпека машини за замовчуванням збільшується в 2-3 рази, що забезпечує надійну, безперебійну роботу;
  • можливість самостійного регулювання товщини зрізу і фракції отриманої тріски від 3 до 8 мм , що дозволяє отримувати продукт необхідного розміру;
  • можливість установки постійного розміру отриманої тріски в межах від 10 до 30 мм, що дозволяє , одного разу встановивши необхідну фракцію, надалі без регулювання отримувати тріску однакового розміру;
  • наявність 3 ріжучих ножів на обертовому диску і 2 контрножів, що дозволяє збільшити продуктивність і безпеку роботи подрібнювача;
  • наявність 2 обертових вальців в системі гідроподачі, що сприяє підвищенню швидкості затягування матеріалу і збільшення продуктивності обладнання
  • компанія надає гарантію на обладнання, крім ріжучих ножів, протягом 12 місяців. Це означає, що тепер ваше обладнання буде «під наглядом» в два рази довше.

логотип Північна коронаКомпанія ТОВ «Північна Корона» співпрацює з надійними закордонними партнерами – виробниками металевих виробів. Серед них представники Німеччини, Італії, а також вітчизняні виробники. Компанія йде в ногу з часом і знає, чого шукає сучасний споживач.

Якщо Ви сумніваєтеся, чи варто почати свою справу з деревними відходами, цікавитеся якісним обладнанням, що приносить реальні гроші, дзвоніть нам в будь-який час . Ми розповімо подробиці про наше обладнання , а також про перспективи розвитку деревопереробних виробництв. А також, як і завжди, ви маєте можливість приїхати на наше виробництво і побачити працююче обладнання.

google+